YEJ спирачни двигатели
Двигателите от серията YEJ могат да спират бързо, използвани в механично оборудване и задвижващи машини, където се изисква бързо и точно спиране.
Спецификация
| Размер на рамката | 80-280 |
| Изход | 0.18kW-90kW |
| Напрежение/честота | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен на защита | IP55 (двигател), IP23 (спирачка) |
| Клас на изолация/Клас на повишаване на температурата | Храна/Буфет |
| Монтажни схеми | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Температура на околната среда | -15°C~+40°C |
| Относителната влажност трябва да бъде по-малка от 90%. | |
| Надморската височина трябва да е по-ниска от 1000 м над морското равнище | |
| Метод на охлаждане | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Мито | S1 |
| Фактор на обслужване | 1.0 |
Опаковка
Информация за поръчка
● Този каталог е само за справка за потребителите. Моля, извинете, че евентуална промяна на продуктите няма да изисква допълнителна информация. Този каталог е само за справка за потребителите. Моля, извинете, че евентуална промяна на продуктите няма да изисква допълнителна информация предварително.
● Моля, обърнете внимание на номиналните данни при поръчка, като например тип на двигателя, мощност, напрежение, скорост, клас на изолация, клас на защита, вид на монтаж и т.н.
● Можем да проектираме и произвеждаме специални двигатели, както следва, според изискванията на клиента:
1. специално напрежение, честота и мощност;
2. специален клас на изолация и клас на защита;
3. с клемна кутия от лявата страна, двойни краища на вала и специален вал;
4. високотемпературен двигател или нискотемпературен двигател;
5. използва се на плато или на открито;
6. по-висока мощност или коефициент на специален сервиз;
7. с нагревател, PT100 за лагери или намотки, PTC и т.н.;
8. с енкодер, изолирани лагери или изолирана лагерна конструкция;
9. с други изисквания.








