Двигатели с плъзгащи пръстени
Технически данни
| Размер на рамката | 280-800 мм |
| Изход | 75-3150 kW |
| Номинално напрежение | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Монтажни схеми | IM B3 |
| Степен на защита | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Метод на охлаждане | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Брой полюси | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Клас на изолация | ФХ |
| Температура на околната среда | Надморската височина трябва да е по-ниска от 1000 м над морското равнище; -15°C ~+40°C |
| Мито | S1 |
| Фактор на обслужване | 1.0 |
Напишете съобщението си тук и ни го изпратете







