IE3 двигател с ефективност
Двигателите от серия IE3 са асинхронни двигатели с клетка, проектирани в съответствие със стандартите IEC60034-30 и имат енергийна ефективност IE3.
Спецификация
| Стандартен | IEC60034-30 |
| Размер на рамката | 80-355 |
| Изход | 0.75kW-315kW |
| Клас на ефективност | IE3 |
| Напрежение/честота | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен на защита | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Клас на изолация/Клас на повишаване на температурата | Храна/Буфет |
| Монтажни схеми | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Температура на околната среда | -15°C ~+40°C |
| Относителната влажност трябва да бъде по-малка от 90% | |
| Надморската височина трябва да е по-ниска от 1000 м над морското равнище | |
| Метод на охлаждане | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Мито | S1 |
| Фактор на обслужване | 1.0 |
Фабричен производствен процес
Информация за поръчка
● Този каталог е само за информация на потребителя. Моля, извинете, но ако има промени по продукта, няма да бъдат правени предварителни допълнителни бележки.
● При поръчка, моля, обърнете внимание на данните за номиналните стойности, като например тип на двигателя, мощност, напрежение, скорост, клас на изолация, клас на защита, начин на монтаж и др.
● Можем да проектираме и произвеждаме специални двигатели според изискванията на клиента, както следва
1. специални напрежения, честоти и мощности
2. специални класове на изолация и защита
3. с лява клемна кутия, двойни краища на вала и специални валове
4. Високотемпературни двигатели или нискотемпературни двигатели.
5. Употреба в планините или на открито
6. По-висока мощност или фактори за специално обслужване
7. с нагряване, лагери или намотки PT100, PTC и др.
8. с енкодер, изолирани лагери или конструкция с изолирани лагери.
9. Други изисквания.
Ако някой от тези артикули представлява интерес за вас, моля, уведомете ни. Ще се радваме да ви предоставим оферта след получаване на подробните спецификации. Разполагаме със специализирани инженери в научноизследователската и развойна дейност, които ще отговорят на всички ваши изисквания. Очакваме с нетърпение вашите запитвания скоро и се надяваме да имаме възможността да работим заедно с вас в бъдеще. Заповядайте да разгледате нашата организация.










