IE2 двигател с ефективност
Спецификация
| Стандартен | IEC60034-30 |
| Размер на рамката | 80-355 |
| Изход | 0,18 kW-355 kW |
| Клас на ефективност | IE2 |
| Напрежение/честота | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен на защита | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Клас на изолация/Клас на повишаване на температурата | Ф\Б |
| Монтажни схеми | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Температура на околната среда | -15°C -+40°C |
| Относителната влажност трябва да бъде по-малка от 90% | |
| Надморската височина трябва да е по-ниска от 1000 м над морското равнище | |
| Метод на охлаждане | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Мито | S1 |
| Фактор на обслужване | 1.0 |
Производствено оборудване
Инструкции за поръчка
● Този каталог е само за справка от страна на клиентите. Моля, извинете, но ако има някакви промени по продукта, няма да бъдат правени предварителни допълнителни бележки.
● При поръчка, моля, обърнете внимание на данните за поръчката, като мощност, напрежение, скорост, клас на изолация, клас на защита, вид монтаж и др. на модела на двигателя.
● Можем да изработим и изработим специални моторни продукти по поръчка според вашите изисквания.
1. Специални напрежения, честоти и мощности.
2. Специален клас на изолация и клас на защита;
3. Лява страна с разклонителна кутия, двоен край на вала и специален вал;
4. Високотемпературни двигатели или нискотемпературни двигатели;
5. При употреба в планинска местност или на открито.
6. По-висока мощност или специален сервизен фактор.
7. С нагреватели, лагери или намотки от PT100, PTC и др.
8. С енкодер, изолиран лагер или конструкция с изолиран лагер.
9. Други изисквания.









