IE1 двигател с ефективност
Спецификация
| Стандартен | IEC60034-30 |
| Размер на рамката | 80-355 |
| Изход | 0,18 kW-315 kW |
| Клас на ефективност | IE1 |
| Напрежение/честота | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Степен на защита | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Клас на изолация/Клас на повишаване на температурата | Храна/Буфет |
| Монтажни схеми | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Температура на околната среда | -15°C ~+40°C |
| Относителната влажност трябва да бъде по-малка от 90% | |
| Надморската височина трябва да е по-ниска от 1000 м над морското равнище | |
| Метод на охлаждане | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Мито | S1 |
| Фактор на обслужване | 1.0 |
Информация за поръчка
● Този каталог е само за информация на потребителя. Извиняваме се, че не сме ви уведомили предварително за евентуални промени в продукта.
● При поръчка, моля, посочете типа на двигателя, мощността, напрежението, скоростта, класа на изолация, класа на защита, начина на монтаж и др.
● Можем да проектираме и произвеждаме специални двигатели според изискванията на клиента, както следва
1. специално напрежение, честота и мощност
2. специални класове на изолация и защита
3. с лява клемна кутия, двойни краища на вала и специални валове
4. Двигатели за висока или ниска температура.
5. Употреба на голяма надморска височина или на открито
6. По-висока мощност или фактори за специално обслужване
7. с нагряване, лагери или намотки PT100, PTC и др.
8. с енкодер, изолирани лагери или конструкция с изолирани лагери
9. Други изисквания.









