Y серия (IP23) трифазна асинхронна индукция с високо напрежение
Високоволтовият двигател от серия Y е трифазен асинхронен индукционен двигател с катериче-ротор. Двигателят има клас на защита IP23, номиналното напрежение е 6KV или 10 KV.
Спецификация
| Размер на рамката | H355-710MM(6kV), H450-710MM(10kV) |
| Номинална мощност | 220 kW-5000 kW (6 KV), 250 kW-3550 kW (10 KV) |
| Степени на енергийна ефективност | IE1 |
| Напрежение и честота | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Степени на защита | IP23 |
| Степени на изолация/Повишаване на температурата | Ф |
| Метод на инсталиране | Б3 |
| Температура на околната среда | -15°C ~+40°C |
| Метод на охлаждане | IC01 |
| Мито | S1 |
| Фактор на обслужване | 1.0 |
Информация за поръчка
● Този каталог е само за справка за потребителите. Моля, извинете, че евентуална промяна на продуктите няма да изисква допълнителна информация. Този каталог е само за справка за потребителите. Моля, извинете, че евентуална промяна на продуктите няма да изисква допълнителна информация предварително.
● Моля, обърнете внимание на номиналните данни при поръчка, като например тип на двигателя, мощност, напрежение, скорост, клас на изолация, клас на защита, вид на монтаж и т.н.
● Можем да проектираме и произвеждаме специални двигатели, както следва, според изискванията на клиента:
1. специално напрежение, честота и мощност;
2. специален клас на изолация и клас на защита;
3. с клемна кутия от лявата страна, двойни краища на вала и специален вал;
4. високотемпературен двигател или нискотемпературен двигател;
5. използва се на плато или на открито;
6. по-висока мощност или коефициент на специален сервиз;
7. с нагревател, PT100 за лагери или намотки, PTC и т.н.;
8. с енкодер, изолирани лагери или изолирана лагерна конструкция;
9. с други изисквания.






